STK "Stubaki" na 42. memorijalu Lovro Ratković

Ovaj vikend u Dugom Selu održan je prvi turnir Hrvatskog stolnoteniskog saveza za mlađe kategorije u 2019. godini. Leon Zrinski osvojio je 2. mjesto na 42. memorijalu Lovro Ratković.

STK „Stubaki“ nastupio je sa 7 igrača. Najbolji plasman ostvario je naš najmlađi član Leon Zrinski osvojivši 2. mjesto u kategoriji "Klinaca" do 8 godina. Leon je do finala u grupnoj fazi ostvario dvije lagane pobjede. Poslije toga je imao dva teška meča.

U četvrtini finalu pobjeđuje Žmara Vitu iz Šibenika 3-2 u setovima. U polufinalu protiv Horvat Lovre iz Samobora nadoknađuje 0-2 u setovima te slavi sa 3-2. Ta dva meča uzela su svoj danak, pa vidno umoran Leon nije pružio jači otpor Klarić Šimi iz Šibenika i gubi finale sa 3-0.

Od ostalih članova STK „Stubaki“ treba izdvojiti Morena Stanišića i Lorenu Perendić koji ulaze među 16 najboljih.